Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez igaz, hiheto?...

Szerintetek ez igaz, hiheto? Ki jart mar szerencsevel?

Figyelt kérdés
tegnap este csak hirtelen megjelent egy kis ablak a kepernyomon,miszerint a google.jatekot vagy mit hirdet es mindennap vagy mindenheten hivalasztanak valakit vagy mi es most en lettem a soros,valaszolnom kellett 3hulye kerdesre,es aztan valaszhattam meglepit xd elvileg egy IPhone 7est nyertem,meg kellett adnom az adataim is es azt irtak nemetul (mivel en nemetorszagba elek) hogy kaptal egy uzenetet megneztem egy idiota reklamuzebet colt csak. Szerintetek ez ennyire igaz? Sztem kamu...
2016. dec. 16. 09:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem igaz. Egy sima felugró reklám ami minden embernél felugrik. Olyan mint a klasszikus "te vagy a 999. látogató, nyertél".

Az egésznek az a célja hogy részt vegyél a reklámban szereplő ajánlatban, aminek az a vége hogy meg kell adnod a telefonszámod. Cserébe egy heti több ezer forintba kerülő emelt díjas szolgáltatásra fizetsz elő, ha nem vagy résen és nem olvasod el az apró betűs részt. Nyeremény persze nincs, csak fizess.

2016. dec. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha adataid megadtad, akkor cumi van
2016. dec. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!