Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Waberer's belföld hetelős...

Arb141 kérdése:

Waberer's belföld hetelős munka tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Kezdő kamionos vagyok, a jogosítványt az OFA és a Munkaügyi Hivatalon keresztül szereztem meg, viszont a cég akitől a szándéknyilatkozatot kaptam, hogy alkalmazni kíván a tanfolyam elvégzése után (belföldi gabonaszállítás) mégsem vett fel. Így más választási lehetőségem nem maradt, és jelentkeztem a weboldalukon. 2 napon belül hívtak is, de annyiban maradtunk hogy ha megkapom a gki és sofőrkártyámat visszahívom őket. Kérdésem az lenne, hogy milyen eszközökre érdemes feltétlen beruházni például saját gps... stb, illetve hűtős vagy ponyvás szerelvényen érdemes kezdeni?

2016. dec. 16. 20:28
 1/1 anonim ***** válasza:

belföld? Az nem kamionozás, az futárkodás :D Mire érdemes? Attól függ mennyi időt vagy kint. Egy gázfőző, gps amit hirtelen tudnék mondani, de itt nem fontos annyira mert úgy sem vagy kint annyi időt hogy ne tudd megvenni ami kellene, majd kialakul.


A fizetés olyan 200 körül van, ponyvás meg hűtős is fényévekkel jobb a gabonázástól :D Főleg forgózsámolyos pótok, iszonyatos porfelhő, nyáron ráragad a bőrödre és szúrni fog meg viszketni, a szemed orrod hajad is telemegy vele áhh csinálja a jó édes anyja az ilyet...


Mind1 hogy hűtős vagy ponyvás, a ponyvásnál meg kell tanulni szétszedni a pótkocsit, a hűtősnél meg az agregátort kezelni, nem nagy cucc. De arra készülj fel hogy többet fogsz hátrafele menni mint előre

2016. dec. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!