Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vannak még olyan cégek, ahol...

Vannak még olyan cégek, ahol hosszú fuvarok vannak, mint pl a Waberer's -nél?

Figyelt kérdés

Voltam már a wábinál, aztán amikor kiléptem rengeteg magyar céget felhívtam, de mindig csak osztrák-német-olaszt jártak kb, soknál még gyűjtőzni is kellett. A kinti cégekről is csak azt hallom, hogy 400-500 kmes fuvarok vannak csak, gyűjtőznek meg minden, szóval melós dolog.


Vannak itthon, vagy kint (ausztria,német vagy angol) olyan cégek, ahol olyan átlag 1000 km-es fuvarok vannak mint a Waberer'snél? Meg persze rendes elszámolás (értsd napidíj)



2016. szept. 14. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Vannak olyan cégek. Egy Bp-Moszkva megfelel? :D
2016. szept. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hehe, maradnék nyugatnál, a kelet számomra ismeretlen pálya de őszintén nem is nagyon akarom megismerni :D


Egy Bp - angol már jobban hangzana :D

2016. szept. 14. 23:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Van minden cégnél ilyen, aki Anglia-Magyarországot járja rendszeresen, de néhány ilyen kamion van csak, ők is legtöbbször 4 kézben mennek, hogy haladjanak is egy kicsit. Aztán ugyanannál a cégnél lehet a másik Ausztria-Magyarországot járja... Amúgy valóban úgy illik, hogy aki gyűjtőzik, az napidijat kapjon, dehát g3 cik a magyar cégek. A külföldiek (osztrák, német) azonban napidijat fizetnek tudtommal.
2016. szept. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Érden van egy jo ceg, sajat autokkal jarnak, MM. Erdeklodj :)
2016. okt. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!