Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a reális ár amit elkérhetek...

Stewie200 kérdése:

Mi a reális ár amit elkérhetek ezért?

Figyelt kérdés
Grafikus tanuló vagyok, eddig is voltak kisebb megrendeléseim,amiket be tudtam "árazni", viszont most anyám ismerösének csinálok már 1 hónapja egy hatalmas A/1 méretű autót színesben. Azt mondta annyit fizet amennyit én kérek, de mégis mi lenne a reàlis ár? Használt eszközök: 2-5B grafit,fekete filc,szînes ceruza.

2016. dec. 17. 09:56
 1/3 Shai-Hulud ***** válasza:

Nagyon sok mindentől függ. (Grafikai technika, belefektetett munka, művész ismertsége/elismertsége, üzlet vagy baráti alapon készül, stb....)


Szerintem kérdezd meg a tanárodat, hogy egy egy hónapos munkádért mit lenne reális kérni.

Magam részéről én néhány 10 ezer forintra gondolok, de lehet, hogy nagyon mellélövök. :-D

2016. dec. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, ezt mondjuk előre kellett volna megbeszelni. .. Szerintem a pár 10ezres nagyon sok egy ismeretlen rajzaert. Max 5 körül tudom elkepzelni, hogy nem kap agyverzest, hiába dolgoztál vele sokat.
2016. dec. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat ! Az illetorol annyit kell tudni hogy eleg jol keres kulfoldon, nem hiszem hogy agyverzest kapna egy otostol :-P valoszinu ezt az ajanlatot adom neki, aztan ha netalan tobbet mond az sem baj ugye :-D
2016. dec. 17. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!