Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék egy Front Office...

Toporty kérdése:

Szeretnék egy Front Office Asszisztens állást megpályázni a Metropolitan Egyetemen. Szerintetek mennyi lehet a reális nettó bérigény?

Figyelt kérdés
Megnéztem a Profession.hu bériránytűjében és az (a budapesti oktatásszervezői állásokra vonatkozóan) nettó 176 ezeret írt. Én korábban az ELTE egyik karára is jelentkeztem hasonló pozícióra, ott kb. nettó 100 ezret mondtak az interjún.

2016. dec. 11. 15:30
 1/1 anonim válasza:

Metropolitan magánegyetem, az ELTE meg állami. Az utóbbin közalkalmazott lennél, a közalkalmazotti bértábla szerint kapnál fizetést.

A bériránytű átlagot mutat, amiben benne van a pályakezdők és a 10 éves munkatapasztalattal rendelkezők fizetése is.

Én nettó 150 körüli fizetésre tippelnék, ha nincs komolyabb tapasztalatod, de megfelelsz minden elvárásnak.

2016. dec. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!