Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ismeritek ennek az animének a...

Hiyori kérdése:

Ismeritek ennek az animének a cimét?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta keresem, elfelejtettem a cimét és bárhol keresem nem találom. Segitenétek, lehet nem nagyon kerestem vagyis nem mindenhol néztem meg ezért kérlek titeket! Hogy miröl szól és, hogy néznek ki a szereplők erre még szerencsére emlékszem!

Egy Jaguár/gepárd emberröl szól aki elfelejtette,hogy ki maga és miért van gepárd/jaguár feje...de a többi része emberi tehát csak a feje állatos.

Van benne még két testvérpár egy fiú és lány akiknek fehér hajuk van és tán barna vagy kék szemük...A görög mitológiából szedték gondolom az ötletett mert valami Romolus és Remus a nevük vagyis hasonló de nem ez a nevük.

Ha valaki tudja az anime címét sokat segítenétek vele,írjátok meg a címét. Köszönöm!!!



#A két testvérpár #elmenekült mert #megölték a szüleiket #nemesi származásuak #a lány hercegnö #a fiu a herceg #vagy király #lenne ha #a trónra kerülne
2016. dec. 17. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Darude Sandstorm
2016. dec. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Guin saga
2016. dec. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Segítettek!

2016. dec. 18. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!