Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tiltsam le úgy hogy...

Hogyan tiltsam le úgy hogy ezt ő ne lássa?

Figyelt kérdés
Facebookon hogy lehet letiltani úgy valakit hogy ne tudjon nekem üzenetet írni vagy ne tudjam megnezni az adatlapjat? ÚGy hogy ezt nekem nem jelzi ki hogy én letiltottam hogy ne tudja megnézni es ne is tudja meg. Mert ha letiltom a facebookon a profiljánál akkor ugye ezt a beallitasok és tiltas menübe kijelzi hogy letiltottam. De ha az üzenetet tiltom le akkor ha irni akar ugye kijelez neki valami hibát hogy nem tudja elküldeni nekem az üzenetet de en nem akarom hogy kijelezze ezt neki. Másrészt pedig nekem is kijelzi ha irni akarok neki hogy " feloldjam a tiltást?" ezt is észreveheti ő. Hogyan tudnam megszüntetni máshogyan azt hogy írjon nekem bármi féle üzenetet hogy nekem sehol se jelezze ezt ki. ??
2016. dec. 18. 16:22
 1/1 Tekeres Dénes válasza:
Szerintem lépj ki a facebook-ból !
2016. dec. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!