Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak engem irritál ennyire...

Csak engem irritál ennyire Szirmai Gergely?

Figyelt kérdés
Annyira irritálóan beszél,hogy az hihetetlen...néha pofán rúgnám annyira zavar...Kikészülök,SEGÍTSETEK!!!!!Gyógyszerek is jól jönnek
2016. dec. 18. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Fegyvert fognak a fejedhez, hogy nezd a csatornajat? Ugye hogy nem.


A szanalmas vinnyogast tartogasd masra, senkit nem erdekel hogy mit gondolsz rola.

2016. dec. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ès miért kínzod magadat vele?
2016. dec. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A hangok is ezt kérdezik tőlem a fejemben :\
2016. dec. 18. 23:09
 4/8 anonim válasza:
100%
IGEN PASZTMEK
2016. dec. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
:/
2016. dec. 27. 19:07
 6/8 Dodgegirl válasza:
100%
Most komolyan?! Ki kéri hogy nézd?! Ne nézd, és főleg ne nyavalyogj, mert senkit nem érdekel. És örülj hogy a szerkesztőség nem keresett fel (még).
2017. jan. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Miért? Mi lesz,ha felkeres a "szerkesztőség"? :D
2017. febr. 5. 17:24
 8/8 anonim válasza:
83%
Az elején mikor elkezdtem nézni, nekem is zavaró volt, bár én sosem éreztem késztetést arra, hogy pofán rúgjam. Viszont mostmár egyáltalán nem zavar, sőt tetszik, hogy ekkora átéléssel tud beszélni dolgokról. Ha inkább arra figyelsz, hogy mit mond és nem arra, hogy hogyan, lehet te is jobban fogod élvezni.
2017. febr. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!