Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most komolyan. Dancsó vagy...

Most komolyan. Dancsó vagy Szirmai?

Figyelt kérdés
Még ha mindkettőjük állítása szerintem nem is egy műfajt nyomnak, akkor is, aki mindkettőt nézi az egyiket jobban kedveli... Ti melyikőjüket bírjátok jobban?

2014. okt. 30. 11:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
19%
Dancsó :D
2014. okt. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
13%
Dancsó
2014. okt. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
30%
Mindkettő nézésével elvagyok.
2014. okt. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
77%
Szirmai. Pont Gergő videójától találtam rá Dancsó oldalára, de hogy őszinte legyek míg Gergő videói lekötnek hosszútávon addig a másik csatornával nem vagyok így... Bár ha véletlen észreveszem hogy van új vidi, nem mondom hogy nem nézem meg de Sz.G. videóit jobban szeretem.
2014. okt. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát tényleg nem egy műfaj.

Szirmai filmkritikát mond,a videói elején néha már szinte filozófiai kérdésekkel foglalkozik. Próbálja rávenni a követőit hogy merjék elmondani véleményüket. Mind ezt vicces formában.

Dancsó a saját nézőpontjából mondja el egy film tartalmát, egyáltalán nem filmkritikával fogalakozik. Teljesen más tartalmat ad egy filmnek, ami régebben viccesek voltak, mostanában már egyre erőltetettebbek a poénjai.

Régebben mindkettőt követtem, most már csak Szirmait.

2014. okt. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 lucia99 válasza:
75%
Én Gergőt jobban birom.
2014. okt. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem amúgy mind1 mivel nem ugyanazt csinàljàk.Szirmai Úr:D kritikàt végez egy-egy filmről míg Dancsó kiparodizálja..(ha mondhatom ezt:D)

Amúgy én Gergő pártján vagyok! Turbék turbék!

2014. nov. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%
Szirmai megvehető, Dancsó meg még elmegy, ha jön magyar film vagy önmagát adja akkor BEST
2014. nov. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
87%
Szirmai jóval intelligensebb, és Dancsóval ellentétben ő nem azon sportol hogy prolibbnak tűnjön mint amilyen valójában.
2014. nov. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
100%
Szirmai Gergely!!!!!!!!!! :)
2014. nov. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!