Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ennyire csikis lenne egy barátom?

Ennyire csikis lenne egy barátom?

Figyelt kérdés
Alkalmam lett volna egy barátom talpát megcsikizni. Már egyszer még általánosban csikiztem, és akkor semmi reakciója nem volt rá. Most meg azt mondta, belehal, ha bárki hozzáér. Ilyen lehetséges? :D 19/F.

2016. dec. 19. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

Van, aki elveszti az eszméletét csikizés miatt, de belehalni nem fog. Egyértelműen túlzott.

Egyebet az egyén ismerete nélkül elmondani nem tudok. Kérem kapcsolja ki!

2016. dec. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
hát szerintem pedig bele lehet hallni. Engem amikor tini voltam többek közt csiklandozással büntettek. Lehet hogy többen azt gondolják hogy nem olyan rossz az de sokkal keményebb mint a verés.
2016. dec. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A belehalás valószínűleg átvitt értelemben mondta. Ismerek személyeket, akik nem szeretik ha bizonyos testrészeikhez hozzáérnek, de azt nem tudom, hogy a csiklandosság változik-e az élet folyamán, ám szerintem tényleg csikis lett.

18/L

2016. dec. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát, köszönöm a válaszokat. 1-es, mit kapcsoljak ki? Ezt nem tudom mire írta.
2016. dec. 19. 18:16
 5/6 anonim ***** válasza:

"Egyebet nem tudok mondani. Kérem kapcsolja ki!" - Ez egy pop kulturális referencia. Mégis hibásan terjedt el a mondás a fenti formában "Egyebet elmondani nem tudok. Kérem kapcsolja ki!"

[link]

2016. dec. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszát, így már érthető. A választ a kérdésre megkaptam az illető barátomtól is. Még a héten megengedte, hogy egy percig csikizhessem az egyik lábát, csakhogy elhiggyem, igaza van. Látszólag tényleg így van. Még a zokni is a lábán volt, mégis végig nevetett. Köszönöm mindenki válaszát, mindrn jót!
2016. dec. 22. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!