Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti nézitek a Trónok harcát?

Ti nézitek a Trónok harcát?

Figyelt kérdés

Hogy tetszik a sorozat?

Mi a negatív/ pozitív véleményetek róla?

Ki a kedvenc szereplőtök?

Érdemes megnézni?



2016. dec. 20. 14:58
 1/5 Biapernys ***** válasza:
É igazából régen láttam 1-2 részt úgyhigy ezekre sajna nem rmlékkszem :( de tudom hogy nagyon tetszett :)
2016. dec. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Eza a kedvenc sorozatom, pedig már sokat megnéztem. Nekem nagyon tetszik. A szereplők nagyon sokoldalúak, nem nagyon számítasz rá, ki fog meghalni. Havas Jon a kenvenc szereplőm, mert tök jó arc. Szereti a testvéreit, bár azok sokat bántották, van esze is, sokan mondjuk a gondolkodása miatt nem szeretik. Szerintem érdemes megnézni, bár én eléggé függővé váltam, szóval lehet, hogy csak ez beszél belőlem.
2016. dec. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem a kedvenc sorozatom.Nem nagyon szeretem egyébként a sorozatokat,ez az első amit végig néztem,szeretem,imádom,mindig is kedveltem a középkort,ezt az egész lovagos,kardos dolgokat.Leginkább az tetszik benne h más sorozatokban kb már az első résztől fogva tudni lehet h mi lesz a vége,itt nem tehát akiről azt hiszed h a jövőben nagy hatással lesz a dolgok alakulására,azzal egyből történik valami,nem hiába a sok mém is.

Őszintén negativ dolgot nem nagyon tudok mondani,talán a CGI kicsit gyenge néha,talán néha egy kicsit bután is hat,de ez is kb az első 2-3 évadban észrevehető.Nekem a kedvenc szereplőm hu hát sok van,de leginkább Havas Jon a kedvencem, rajta kivül még Tyrion,Jaime,őket bírom még,akiket utálok az Ramsay,Joffrey,Kisujj.

És nagyon érdemes megnézni.

2016. dec. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A negyedik évadig jó a sorozat viszont az 5-6. évad már elment nagyon olyan irányba ami miatt már nem szeretem.Ha mindenképp érdekel az egész akkor olvasd el a könyveket inkább mert azok nagyon jók,mérföldekkel jobbak a sorozatnál.

Kedvenceim:Davos,Arya,Tyrion meg Ned.

2016. dec. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hogy tetszik a sorozat?

A sorozattal hamarabb találkoztam, mint a könyvekkel. Nagyon megtetszett, így ennek köszönhetően ismertem meg a könyveket is. Azonban a könyvekhez képest szerintem nagyon gyenge.


Mi a negatív/pozitív véleményem róla?

Negatív: több fontos és/vagy izgalmas eseményt és karaktert is kihagytak a könyvekből. Nagyon leegyszerűsítették. Minél több évad készül, annál több hülyeséget találnak ki bele a készítői.

Pozitív: van 2 változtatás a könyvhöz képest, ami kifejezetten tetszett. Az egyik az, hogy idősebbek a karakterek. A másik az, hogy Jon és társai kimentek megkeresni a lázadókat, hogy azok nehogy a vadak kezére kerüljenek és így elfecsegjék az Őrség gyengepontjait.


Ki a kedvenc szereplőtök?

POV karakter közül (tehát akinek a könyvekben a szemszögéből ismerjük meg a történetet):

Barristan Selmy, Ned Stark, "tartósak" közül Jon Snow

nem POV karakterek közül:

Sandor Clegane, Tywin Lannister, Stannis Baratheon, Dolorous Edd


Érdemes megnézni?

Igen, de a könyv jobb.

2016. dec. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!