Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kyosho GS21R motorhoz szeretné...

Kyosho GS21R motorhoz szeretnék kuplungot venni, illetve Kyosho GP Spyder Mk2-höz való hátsó jobb és bal oldali lengőkart. Hol találok?

Figyelt kérdés
Linkeknek vagy elérhetőségeknek nagyon örülnék. Új kocsira vagy új motorra nincs pénzem. Bárki tud segíteni, előre is nagyon köszönöm!

2016. dec. 20. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:
A kyosho cuccokhoz van olyan amihez nincs alkatrész, én elektronikával jártam így. Esetleg ebay, aliexpress, ha nincs facebook RC csoportokba írd ki.
2016. dec. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszod, facebook-om nincs, ebay-en már néztem, de azt a másikat amit küldtél, azt megnézem. Egy angol ismerőrömtől kaptam, majd még tőle megkérdezem, hogy nem-e tud nekem szerezni. Boldog Karácsonyt!
2016. dec. 23. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!