Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehetne tenni? Sulis gondok.

Mit lehetne tenni? Sulis gondok.

Figyelt kérdés
Mindig bántanak az osztálytársaim, csúnya jelzőkkel illetnek meg engem, beköpnek tanárnőnek bármit mondok és mindig kapok. A hátam mögött kibeszélnek, sose engednek oda magukhoz szünetbe. Pedig csendes, jólelkű lány vagyok. Senkiről semmi rosszat nem mondanék. :/

2016. dec. 21. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán pont azért bántanak. Megpróbálhatnának beszélni a szüleid az osztályfőnökkel, de lehet, hogy csak az iskolaváltás hoz megoldást, ha van rá lehetőség.
2016. dec. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nagyon sajnálom a helyzeted. Sajnos vannak ilyen emberek. Próbálj barátkozni azokkal akik nem bántanak. Ne hagyd magad. Mert a gyengéket mindig eltapossák. Bár az elsőnek lehet igaza van egy iskola váltás lehet többet segítene. Általános iskolás vagy?
2016. dec. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 IceFlame ***** válasza:
Kb Nekem is ilyen. Csak nálam mindenre rászólnak amit csinálok... Legszívesebben megölném magam... Viseljek el 14 osztálytársat (főleg a mellettem ülőt), De legalább van 1 igaz barátom mondjuk azt is én védem (abban az osztályban) Sok cigány az egész iskolába... nah mindegy. Inkább legyél jószívű minthogy gonosz. Mert mint tudjuk A gonosz mindig veszít. És néhe egy ütés nélkül is ki lehet valakit nyírni totálisan... ez nem más mint az elárulás. Kérdezgesd őket (ha tudod) és próbáld őket kigúnyolni. Vagy keress új barátokat akik a közelben vannak :)
2016. dec. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 IceFlame ***** válasza:

De mondjuk 2. válaszadó ez nem teljesen igaz hogy a gyengéket eltapossák... (ez lehet fizikai vagy szellemi)

mert mint tudjuk aki a testével foglalkozik Az nem jut sehova sem aki meg csak tanul az még diplomát is szerez.

2016. dec. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=sUeSQY55o5Y


Állj ki magadért és szólj be nekik ,de keményen küld el őket a nagy büdös francba...Nézd meg ezen a linken található filmet tanulhatsz belőle ,de ne csináld azt mint a srácok a film végén. (HA KELL POFOZD FEL ŐKET ABBÓL TANULNI FOGNAK) Engemet ,is piszkáltak de kiálltam magamért és békén hagytak...a lányoknál a fővezérnek a földig lehúztam a haját és nem mert szólni a tanárnak mert meg fenyegettem. De ,ha fiú vagy ,akkor a legerősebb fiút verd meg mindenki szeme előtt. 14/l

Am azóta elmentem másik iskolába ,mert a tanárok szívattak.És én is ,olyan jó lelkű vagyok mint te. Csak egyszer kellet verekednem ,de azóta is zaklatnak egyszer ki kellet menni a hóra miattuk.SOK SIKERT!!! EZ CSAK A BECSÜLETED ENNYIVEL TARTOZOL MAGADNAK...

2017. jan. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, már minden megoldódott :)
2017. jan. 5. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!