Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen gyakran van K-pop...

Milyen gyakran van K-pop koncert Bécsben vagy Budapesten?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy most lesz Bolck B márciusban de arra nem engednek el ( :( pedig annyira szereteem) évente szokott lenni vagy ez ilyen 100 évben egyszer?

Mondjuk megértem mivel 19 30 kor lesz és csak 14 vagyok és kb. 240 kilóméterre lakom Budapesttől (Bécshez közelebb)



2016. dec. 21. 17:45
 1/4 anonim válasza:
Sajnos nem túl gyakran vannak koncertek. De azért évente többször szoktak lenni. Én a bts koncerjét várom nagyon.
2016. dec. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Budapesten nem szoktak évente többször lenni max két évente egyszer, ha szerencsénk van. Bécsben nem nagyon tudom de ott sem szokott azért évente többször lenni koncertek. Sajnos Európában nem igen jönnek csak néha.
2016. dec. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Eddig minden évben volt 1, kivéve az ideit. De nehéz azt mondani, hogy szokott, mert csak 2014-től vannak itt Magyarországon kpop koncertek. 2014 tavaszán jött a Teen Top, ősszel a VIXX követte őket. 2015 nyarán pedig a Boys Republic jött. És most jön a Block B. Hogy mikor jön valaki legközelebb azt senki nem tudja, viszont már felkerültünk a kpop koncert térképre, úgyhogy bármi lehet :)
2016. dec. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor rendben. Lehet mire odajutok,hogy felengednek addigra lesz több is :)
2016. dec. 22. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!