Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki mit szól ahhoz, hogy...

Ki mit szól ahhoz, hogy összeállt a Guns N' Roses-ból a 3 eredeti tag? Slash, Axl, és Duff. Lehetséges hogy lesz koncert ősszel Budapesten?

Figyelt kérdés
Én hatalmas GnR fan vagyok, és borzasztóan örülök ennek a hírnek, főleg amióta olyan pletykák keringenek hogy ősszel lehet hogy koncerteznek a Hajógyári-szigeten. Nekem a legnagyobb álmom hogy lássam/halljam őket élőben, szóval ha összejön a koncert én biztosan az első sorokban leszek. :D Ki mit gondol erről? :)

2016. máj. 23. 19:35
1 2
 1/11 anonim válasza:
25%
Azt, hogy Axl befejezhetné végre a bohóckodást és végleg nyugdíjba vonulhatna.
2016. máj. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 kojee ***** válasza:
14%
Kb. azt gondolom, mint az első válaszoló.
2016. máj. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Nem ertek egyet. Kritika elott meg kellene inkabb hallgatni mit nyujt Axl most a Gundban vagy az AC/DC-ben. Valaha a vilag egyik legjobb enekese volt es most hozza azt a szintez, sztarallurok, kesesek es hiszti nelkul.

Kerdezo. Targyalnak a magyar koncertrol, ha osszejon en is ott leszek.

2016. máj. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Slash és Duff nem eredeti tag (bocs a "kötekedésért", csak a rend kedvéért, de jó hogy megint együtt zenélnek)
2016. máj. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kedves Muráti József, nem veszem kotekedesnek, es jogos amit irtal. En is tisztaban vagyok vele hogy ok nem voltak a legeslegeredetibb tagok, tudom hogy Tracii Guns, Ole Beich es Rob Gardner volt még Axl es Izzy mellett, akik a Guns N' Roses nevet kitalaltak, de ha ilyen jol ismered oket, akkor azt is biztos tudod, hogy ok harman meg nagyon a kezdetekben zeneltek a Guns-ban, mikor meg nem voltak olyan ismertek! Viszont amikor mar berobbant a GnR, akkor mar Slash es Duff is eleg oszlopos tagnak szamitott mert az o munkajuk mondhato maradandonak a Guns eleteben. Ezert az csak egy dolog hogy Duff es Slash nem volt a tagok kozott mikor kitalaltak a nevet. :) Epp ezert tekintem en oket eredetinek. :)
2016. máj. 27. 17:12
 6/11 anonim válasza:
78%
Az kérdésen felül áll, hogy a legnagyobb slágereket együtt szerezték (Welcome to the jungle, Paradise City, Knocking on Heavens door bár az Dylan feldolgozás). a 80-90-es évek Led Zeppelinje lehetett volna, ha nem szarja telibe Axl
2016. jún. 1. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
55%

Én nagyon örültem neki. Ha lesz koncertjük Magyarországon, akkor biztosan elmegyek. Nem régen szerettem meg őket (nem tehetek róla... fiatal vagyok :)) és bánom, hogy nem 20 évvel előbb születtem. Nekem egy hatalmas élményt jelentene, pont, ahogyan egy Rolling Stones koncert. Mintha visszarepülnék egy olyan korszakba a zenében, ami sokkal közelebb áll a szívemhez.

Ugyanakkor valóban igaza van az előttem válaszolóknak. Axl Rose-nak arra lenne szüksége, hogy elfogadja az önnön öregedésének a tényét, hogy nem lesz már fiatalabb. Nem kellene görcsösen ragaszkodni a múlthoz, hanem lassan visszavonulni. Pont ugyanezt gondolom Mick Jaggerről is. Tudom, hogy az igazi rock konzerválja az embereket, de bele kellene törődni az embereknek az elmúlásba lassan... így kollektíven.

Emellett, ha jól tudom, az eredeti GnR személyes okok miatt (is) oszlott fel. Hogyha valaki otthagyja azt a bandát, ami az életének az egyik legmeghatározóbb momentuma (feltételezem, hogy az volt nekik), akkor nyomós probléma állt a háttérben, amelyet kétlem, hogy most megtudtak oldani, hogyha annyi év alatt nem sikerült.

2016. jún. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! :)
2016. júl. 9. 15:28
 9/11 anonim válasza:
Jelentem Láttam őket élőbem és nagyon odabasznak! (New Jersey) minden pénzt megér!
2016. aug. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De Slash miért ennyire rosszkedvű a színpadon? Nekem úgy tűnik hogy valami gond van :( jobban játszanak mint régen, de valahogy egymásra sem néznék, nincsenek együtt :(
2016. aug. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!