Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » L/15 a baratomal 6 honapja...

Ak269 kérdése:

L/15 a baratomal 6 honapja vagyok egyut. Mit tegyek ha minden aron le akkar velem fekudni?

Figyelt kérdés
A barátom nyagat avval hogy fekudjunk le de en meg nem erzem kesznek magam mit tegyek?
2016. dec. 22. 23:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne tedd. Legyél vele őszinte, mondd el, hogy te még nem érzed, hogy itt lenne az ideje, és várni akarsz.

Ez tesztnek is jó. Ha elkezd rábeszélni, vagy zsarolni (ha szeretsz, lefekszel velem, vagy ha szeretsz, akkor mutasd ki), akkor tudhatod, hogy sajnos nem szeret téged és nem tartja tiszteletben a kérdésedet.

Ez fontos dolog, nincs joga nyaggatni vele és rábeszélni. Ha azt érzed, hogy te nem akarod, de ő nyaggat és győzköd, akkor inkább tedd hidegre :)


Hidd el nekem, ha elsieted, rossz emlék lesz nagyon. Akkor csináld csak, ha tényleg akarod és kész vagy.


29/N

2016. dec. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tanulj meg nemet mondani! Mondj nemet, ha azt akarsz mondani. Jogod van hozzá, semmit nem kell bizonyítanod és nem siettethet senki. Ha nem érti, pattintsd le!
2016. dec. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%
Így igaz. De miért nem akarod?
2016. dec. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Őt csaltad meg a múlt heti buliban? Mert akkor nincs kérdés.


http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem_..

2016. dec. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hat mivel én 15/l vagyok ezért nehezen en lhtem
2016. dec. 23. 18:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg valami gonosz ember belépett a te felhasználóneveddel és kiírta a másik kérdést. Világos.
2016. dec. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem elég hogy mozsárágyú, még helyesen se tud írni.
2016. dec. 24. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!