Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Xbox1 gta 5 ben miért nem ad...

Xbox1 gta 5 ben miért nem ad pénzt küldetésekre, és hogy lehet gyorsan és sok pénzt szerezni?

Figyelt kérdés

2016. dec. 24. 15:52
 1/2 A kérdező kommentje:
megcsináltam az ékszerüzlet kirablása küldetést( jewel heist) is irta hogy kivel mennyit kaszáltam de nem kaptam semmi pénzt
2016. dec. 24. 17:42
 2/2 anonim ***** válasza:

A GTAVben a legnehezebb pénzt szerezni. A legtöbb küldetésért vagy szinte semmit nem kapsz vagy minimális összeget. Kicsit talán spoileres, de mindig valami balul fog elsülni a nagy melóitok közben és valahogy sosem kaptok belőle pénzt. Az utolsónál már kaszáltok majd, de nem túl sokat. Az egyetlen küldetés ahol valami komolyabb pénzt lehet szerezni az utolsó bankrabláson kívül az az amikor Michaellel egy szektának (kifflom) kell csinálni idióta feladatokat. Az utolsó küldetésben el kell vinned valakit egy hotelből egy helikopterhez és ha akkor ahelyett, hogy beállsz a helikopterleszállóba, inkább elhajtasz akkor kapsz 200.000 dolcsit asszem.


Lényeg a lényeg, van egy trükk végtelen pénzt szerezni ami nem is csalás tehát nem kell hozzá meghackelni semmit. Ehhez viszont még ott kell tartanod a sztoriban, hogy Franklinnel a négerrel még lehetőleg nem csináltál meg egy bérgyilkosságos küldetést sem (Assassination Mission). Ezek időről időre jönnek és 7-9 db van az egész játékban. Soha nem lehet őket megismételni így ha már megcsináltad akkor újra kell kezdeni az egész játékot.


A lényeg az, hogy a játékban van tőzsde részvényekkel amiket lehet venni és eladni. Sajnos a tőzsde magától alig változik ezért alapból nem lehetne vele pénzt kaszálni (olcsó részvényt venni majd drágán eladni). Azonban Franklin bérgyilkosságai mind híres emberek és amikor meghalnak nagyon megváltozik a tőzsde. Ha előre tudod milyen részvényt kell venni a gyilkosság előtt, ami utána majd nagyon jó pénzért megy el akkor milliárdos lehetsz a játék végére. Szerencsére ehhez van lista, mert mindig ugyanúgy fog történni [link]


Némelyik kifizetést sajnos nagyon levették az Xbox1 és PS4 verziókban, de még így is milliárdos lehetsz. Tehát elvileg sosem szabadna megcsinálnod ezeket a küldetéseket amíg végig nem viszed a játékot (azt hiszem kettőt kötelező) és nincs egy kis kezdő pénzed (közben se nagyon költs). Jó esetben lesz pár tízmilliód a végére. Ezután a lista szerint vegyél részvényt MINDHÁROM KARAKTERREL KÜLÖN, csináld meg a gyilkosságot, utána aludj párat amíg felmennek az árak és add el a részvényeidet. Ezt ismételd a többivel.


Én Xbox 360-on a végére fejenként több mint 600 milliárdot tettem zsebre

2016. dec. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!