Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezt a mondatot helyesen írtam...

Ezt a mondatot helyesen írtam le angolul?

Figyelt kérdés

On this page buy in points


Ezen az oldalon pontokért lehet vásárolni



Lehet feltűnt nektek, mert a máskor egy hasonló mondattal írtam ki hasonló kérdést, de sajnos szükségem van erre a kis mondatra, szóval aki tudja a választ annak köszönöm.



#nyelv #angol #fordítás #nyelvtan #Magyar Angol-Magyar
2016. dec. 25. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:

On this page buy in points = ezen a lapon vásárol pontokban


Teljesen halandzsa és hiányzik a mondat fele.


ezen az oldalon = on this site/webpage/website

pontokért = for points

vásárolhatsz/lehet vásárolni = you can buy / pay for

de mit lehet vásárolni? - [...] - ismeretlen


A mondat egyben:

- You can buy [....] on this site for points.

- On this website you can pay in points for [...].



Ha ennyire nem megy az angol (tőmondatok, igekötők), inkább nézesd meg valakivel aki kijavítja mert a példád alapján kb minden mondat hülyeség vagy szótárral van szavanként összerakva nyelvtani kapcsolat nélkül.

2016. dec. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát, lényegében jelenleg is tanulom az angolt, de eléggé kevés időt tudok rá szánni. Mindenesetre, ha ezt a mondatot nem én találom ki hanem valahol olvasom, simán megértem. Mindenesetre köszönöm a választ.
2016. dec. 25. 15:30
 3/5 dq ***** válasza:

"Mindenesetre, ha ezt a mondatot nem én találom ki hanem valahol olvasom, simán megértem. "


Ezt nagyon nem hiszem. De, miért nem kérdezed meg az embereket úgy, hogy nem árulod el a megoldást?

2016. dec. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szerintem megérteném, de ha nem is, most már biztosan érteni fogom. Régen volt egy angol nyelvű fb fiókom, ott kommunikáltam külföldiekkel, de valaki jelentette, mondjunk érthető, elvégre hamis adatokat használtam XD


Megkérdezném, csak nem nagyon van olyan akit kérdezhetek, maximum a gyakori kérdéseken.

2016. dec. 26. 11:16
 5/5 anonim válasza:
"On this (web)site, you can purchase items using points."
2016. dec. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!