Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi történhet, ha kiderül,...

Mi történhet, ha kiderül, hogy meghamisítottam egy szülőm aláírását?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, el szeretnék menni diákmunkára viszont nem engednek el. már rég megvan hova mennék dolgozni és oda elég csak egy szülő aláírása a jelentezési lapon. azon filózok, hogy meghamisítanám anyum aláírását, úgyis hasonló a kézírásunk, viszont nem tudom mekkora baj lehetne belőle ha kiderül...

2016. dec. 25. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
A törvénykönyvben megtalálod okiratok hamisításának következményeit. Azonkívül mit gondolsz, nem jönnek rá az őseid, ha rendszeresen elmész otthonról kamu indokkal? Idióta.
2016. dec. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha van eszed nem teszed meg, nem csak hogy ha kiderül kivágnak...de lehet máshova sem fognak felvenni munkára majd máskor sem a jövőben. Ezzel bekerülsz a rendőrségi nyilvántartásba is mert okirathamisítás és mivel kiskorú vagy gyámügytől kezdve minden baj lehet ebből...
2016. dec. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez hamis magánokirat felhasználása bűncselekmény, vagyis akár le is csukhatnak.
2016. dec. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!