Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy srac akit egy eskuvo...

Van egy srac akit egy eskuvo alkalmaval ismertem meg. Egesz vegig engem nezett. Bejeloltem viszajelolt. Ramirt. Sokat beszeltunk majd taliztunk. Es ez fel eve huzodik. De az utobbi 1,5honapba lett fura . Valami 5let?

Figyelt kérdés

Mondta higy szeret. Meg elnevezett "cukimnak".megkerdezte hogy szeretem e meg eltudnam e fogadni olyannak amilyen .erre persze hogy igennel valaszoltam.Nagyon megszerettem.Megkerten valamire es egybol ugrott hogy segithessen. Amiota megismertem sorra razom le a sracokat.Nem vagyok olyan csunya szerintem.Meg nem vagyok a mai tipik ribi. Nemtudjatok legfokepp sracok hogy csak hulyitett vagy komolyan gondolhatta amiket mondott?Vagy esetleg valamkt amivel ujra felfigyelne ram?:) Nem szeretnek neki irni mar mert legutobb sem irt vissza.

Elore is koszonom a segitseget.



2016. dec. 25. 18:25
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
hülyített. Ha akart volna komolyabbat, akkor fél év alatt 150x összejöhettetek volna!
2016. dec. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!