Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek azokról a...

Mi a véleményetek azokról a szkeptikus nagyokosokról, akikkel tele van ez az oldal, és mindenkit csk kioktatnak, ezen kívül azt hiszik, hogy csak nekik lehet igazuk?

Figyelt kérdés
Mert engem most nagyon felidegesítettek!!!!!!!
2010. máj. 3. 15:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Azért idegesített fel, mert te is olyan vagy.
2010. máj. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

te most szkeptikusan ki akarsz oktatni bennünket, hogy neked van igazad?


mellesleg már csak úgy kutyafuttába', milyen kérdésben oktattak ki?

2010. máj. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

felidegesítettek?


és igazuk volt?


Te nem vagy szkeptikus?


Te is magyaráztad a saját igazad?


akkor neked volt igazad!


tehát szkeptikus vagy!


ne öntsek több olajat a tűzre?


<:)

2010. máj. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Képzeljétek,nem vagyok szkeptikus,csak azért írtam ezt a kérdést,mert kíváncsi voltam,hogy másokat is idegesít e.Amúgy azért akadtam ki,mert nem a kérdésemre válaszoltak,hanem kioktattak,és nem tartották tiszteletben mások véleményét!
2010. máj. 6. 17:35
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha mindenki tiszteletben tartaná mások véleményét, most épp az erdőben vadásznánk.
2010. máj. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Engem is!

Írtam,hogy majd el szeretnék költözni Amerikába,és ír ják: te hülye vagy!

-.-"

szánalmasak...

ne is törödj ilyen .... -al :)

2010. máj. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

utolsó:te tuti csaj vagy xD

am. meg azokat utálom,akik nem tudnak normális választ írni hanem csak "-terhes vagy -hülye vagy, -medvedisznóembervagy" stb. -.-"

2010. máj. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Végre írnak nekem normális emberek is! (Ez az utolsó két válaszolónak szól). Amúgy egyszer én is ki szeretnék menni Amerikába! :)
2010. máj. 6. 19:24
 9/14 anonim ***** válasza:
A két uccsó válaszoló normál emberek közé tartozik. A én is ki szeretnék enni Amerikába. Az meg, hogy ha tiszteletben tartanánk egyás véleményét akkor az erdőben vadásznánk sztem nagy baromság. Az ősemberek épp annyira nem tisztelték egymás véleményét mint most mi. És asszem nem erdőben élünk és vadászunk... Mellesleg nekem az a vélem a szkeptikusokról, hogy az a szórakozásuk, hogy mindnekinek ellent mondjanak...
2010. máj. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

11:19

Te idióta! Pont azért nem vadászunk az erdőben, mivel már az ősemberek SEM tisztelték egymás véleményét.

2010. máj. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!