Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesít fel,...

Titeket nem idegesít fel, hogy sokan a helyesírással és a nyelvtannal fohlalkoznak és nem a kérdéseitekkel?

Figyelt kérdés

Kérdezek valamit s iszonyan sokan a helyesírásommal és a nyelvtani fogalmazásommal foglalkoznak.A kérdéseimre pedig alig foglalkoznak. Pedig MINDÍG MEGÍROM, hogy r nem érek rá jól írni.Azt is leszögezem, hogy még körülnézelődni sincs időm a neten azért kérdezek itt.Megírom direkt hogy csóró vagyok, nincs netem a melóban is 5-10 percnyi netre van időm.

MIÉRT NEMFOGJA FEL EZT SENKI? Pedig máshol is rosszúl írnak, de őket nem zaklatják ilyenekkel. Pedig én még igyekszek is jól fogalmazni,helyesen írni, nem rövidítek és ráadásúl használom az ékezeteket.


2016. dec. 27. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az idegesít a legjobban, ha a kérdező nem képes két szót hiba nélkül leírni. A fogalmazást ne is említsük. Olyan kérdésekre nem válaszolok.
2016. dec. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Katasztrófa a helyesírásod!
2016. dec. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Engem az idegesít fel, hogy egy felnőtt magyar ember nem tud helyesen írni. Néhány hiba belefér, de mikor minden második szó rosszul van írva, az azért elég sokat elárul az írójáról.

Ha azt akarod, hogy érdemben válaszoljanak a kérdéseidre, próbálj érthetően fogalmazni, és nem minden szót helytelenül írni.

2016. dec. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
"nem érek rá jól írni" :'D
2016. dec. 28. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen én tényleg nem érek rá, főleg,hogyha más is beszél mögöttem, hogy így-úgy kell a net. próbálok oda koncentrálni az írásomra, de most is beszélnek hozzám és meg is sértődött az egyik,hogy nem tudok olyan sokfele koncentrálni. Csak az idegesít,hogy előre leírom másnak, hogy bocsánat a nyelvtani, helyesírási problémákért és csakazért is ezen lovagol mindenki és nem koncentrálnak a kérdéseimre. Míg mások még ékezetet sem használnak.
2016. dec. 28. 16:20
 6/9 A kérdező kommentje:
iskolás koromban egyébként nagyon jó volt a helyesírásom, kitűnő voltam nyelvtanból is. Most szégyenemre sokat rontok. Nagyon sok könyvet olvasok,de azok régiek.
2016. dec. 28. 16:22
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert elárul valamit a személyiségedről. Igénytelenség jön le abból, hogy teszel a helyesírásra.

Ha élőben találkozol egy olyan emberrel, aki magyar anyanyelvű létére nem tud értelmesen beszélni (gondolok itt pl olyan cigányokra, akik érthetetlenül makognak valami magyarhoz hasonló nyelven), akkor te szívesen társalogsz vele? Ugyanez a helyzet itt is, csak itt élőszó helyett az íráskép az, ami alapján látod, milyen szinten van az adott ember.

A kifogások meg senkit sem érdekelnek, ha már kiírtál egy "nyelvtannácis kérdést", tudhatnád, nagyon sok híres írónk, költőnk élt nehéz körülmények között, mégis alkottak valami maradandót a saját anyanyelvükön.

2016. dec. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem teszek a helyesírásra. nagyon igyekszek helyesen írni.most vettem helyesírási kéziszótárt is. csak az zavar, hogy mások sokkkal, de sokkal rosszabbúl írnak és fogalmaznak és mégsem kritizálják őket agyon.megsem írják nekik, hogy rosszúl ír és az ők kérdéseire válaszolnak. Míg nálam az a helyzet, hogy egy apró hiba is agyonkritizálnak és a kérdésemre nem írnak. pedig én tényleg nagyon igyekszek odafigyelni. az bánt, hogy direkt előre bocsánatot kérek és ezt mások nem veszik figyelembe. ( rossz a caps lock gomb és elromlott a villany egyébként)
2017. jan. 1. 16:20
 9/9 A kérdező kommentje:
tényleg ilyen rosszúl írok? mert akkor senkinek nem írok semmit, soha többet.
2017. jan. 1. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!