Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy működőik? Valaki esetleg...

Hogy működőik? Valaki esetleg hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Sajnos a m.o.-i körülményeink, az évek során rengeteget romlottak...helyzetünk kilátástalan.Így arra a döntésre jutottunk hogy elhagyjuk az országot, német országban élő rokonainkhoz költöznénk, két gyerekkel ( 8éves,5hónapos) párom jelenleg pár hetes terhes. A kérdés az lenne,hogy iyen estben hogy müködik a letelepedés? Illetve a kint születendö gyerekre van valami támogatás? Annyit tudunk ,hogy 3 hónap bejelentett lakhely kell...

Valaki esetleg, aki hasonló helyzetben indult ki, hogy alakult a jövöje? Mennyi pénz szükséges a kezdethez?



#külföld #munkavállalás gyerekek
2016. dec. 28. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem értem ! "helyzetünk kilátástalan" akkor hogy lehet bevállalni, 5 hónapos, és párhetes terhes ...

Jó lenne ha megválaszolnád? Igaz én nem tudtam választ adni! Le vagyok döbbenve!!!

2016. dec. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsi kimaradt a 8 éves gyermeketek! Annyira nme lehet "kilátástalan" ha gyorsan szaporodtok "2 gyermekkel"...
2016. dec. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Eddig jol menö válkozásunk 3 év után csödbe ment...Az akkori anyagi helyzet megengedte a két gyereket...

Nem hiszem hogy nem hallotatok még hasonló "siker" storyt?!

2016. dec. 28. 13:42
 4/4 anonim ***** válasza:
így kerek a kérdésed!
2016. dec. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!