Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 1 mg-os Frontin halálos lehet?

1 mg-os Frontin halálos lehet?

Figyelt kérdés

Üdv!

Egy ismerősöm iszonyatosan lelki beteg és rendszeresen jár orvoshoz is. Sem Ő sem Más nem tudja kizökkenteni ebből a helyzetből. Kapott új gyógyszert, Frontint 1mg-osat. Nos nem tudom, hogy mennyi lehet benne, de ha alkohollal bevenne harmincat, abba belehalna? Vagy 50, nem tudom mennyi lehet a doboz tartalma..



2016. dec. 28. 17:55
 1/2 evimeri válasza:
Attól függ mennyi alkohollal venné be és, hogy milyen erős a szervezete, evett-e előtte stb. Nagyon sok mindentől függ, én ismerek olyat aki jóval több gyógyszert vett be és életben maradt. Azért jó lenne, ha nem próbálkozna ilyesmivel. Az öngyilkosság nem megoldás. Nem kell siettetni a halál, jön az majd magától is.
2016. dec. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem és köszönöm!

További válaszokat/véleményeket szívesen meghallgatok továbbra is!

2016. dec. 28. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!