Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi történik akkor ha beveszek...

Mi történik akkor ha beveszek 7-10 db frontint egyszerre?

Figyelt kérdés

2016. febr. 22. 15:43
 1/4 anonim válasza:
63%
A frontin nagyon erős nyugtató. Ha a leggyengébből szedsz be ekkora mennyiséget, még akkor is nagy valószínűséggel belehalsz. Nem játék, tudom, hogy csak egy kérdés volt, de nagyon vigyázz vele.
2016. febr. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Molyember ***** válasza:
66%
Nem biztos, hogy meghalsz. Lehet, hogy csak kómába esel, vagy szétmegy a veséd, májad, esetleg ájultan hányni kezdesz, aztán az oxigénhiány miatt a maradék életedre kb. annyira leszel képes, mint egy káposzta. Hidd el, sokan rohadnak meg emiatt kórházakban, intézetekben, ablakhoz, tv elé tolt tolószékben. Ne próbáld ki, sokkal rosszabb is lehet.
2016. febr. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
66%
Dehogy halsz. Vettem már be ennyit egyszerre, csak kiütöttem magam és aludtam vagy 12 órát. Az más kérdés, hogy hány mg-s, de én 1mg-ből vettem be, mégis élek.
2016. márc. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vettem be 11 db 1 mg-osat.

Anno 6 db Rivotrilt (2 mg-osat.)

Élek.

Ismerősöm rendszeresen szedett 19 db 2 mg-os Rivotrilt (részletekbe nem megyek bele).


De... nem játék valóban.

Elég, ha valakinek leáll tőle a légzése, a keringése, és annyi.

2016. márc. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!