Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A személyi igazolványomat...

A személyi igazolványomat otthagytam a moziba. Hogxan tudom visszaszerezni?

Figyelt kérdés
Bocsánat,hogy ilyen témába írom ki de ilyen téma nincs. Annyi köze van a kérdésemnek a tini párkapcsolatokhoz, hogy elöttem ült a szomszédunk lánya egy fiúval. Szóval, betelefonáljak? Vagy hogyan szerezzem vissza?

2016. dec. 29. 16:06
 1/5 anonim válasza:
88%

Ennek semmilyen szinten nincs köze ehhez a kategóriához...


Talán el kellene menni vagy felhívni a mozit, hogy "XY-nak megtalálták-e vagy leadtak-e egy személyit."

Vagy ha "lennének olyan kedvesek akkor megnéznék-e, hogy A terembe voltam a 13 sor 10 székén és, hogy nincs-e ott valahol?"

2016. dec. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Jah. Mond valamit PékBáá.
2016. dec. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Ha nem tudja a mozi visszaszolgáltatni, irány a rendőrség. Köteles vagy bejelenteni, ha elveszett, ellopták a személyidet.
2016. dec. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 TappancsMancs ***** válasza:

Irány a mozi és ha megtalálták, leadták megkapod, vagy rendőrségen jelentsd be.


Amúgy:


-ba -be > irányul valahova > Moziba mentem.


-ban -ben > benne van > Moziban vagyok, hívj később.

2016. dec. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Egyébként az N csak lemaradt elnézést. Nem vagyok 10éves szóval csak egy apró hiba miatt irtam el nem azért, mert nem tanultam nyelvtant. És ismétlem azért ebbe a témába tettem,mert egyéb,egyéb kategóriában senki sem olvassa el a kérdésem.
2016. dec. 30. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!