Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Weboldal készítés?

Weboldal készítés?

Figyelt kérdés
Üdv! A kérdésem az lenne, hogy akarok csinálni egy filmes webet, tehát filmek vannak rajta, és hogy hogy tudnám megoldani, hogy egy "admin" panelon keresztül hozzáadni egy új filmet, tehát hogy ne az legyen, hogy beágyazá.. Meg hogy pl van 10 egy oldalon aztán lapozás. Előre is köszönöm!

2016. dec. 30. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
PHP, SQL
2016. dec. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első lépés: Jogtulajdonossal megállapodni, hogy te ezt törvényesen megtehesd, s mennyit kell fizetned, s milyen elv szerint.

Aztán már csak webes oldalak létrehozásához értő szakemberek kellenek, valamint szerver, php, msql, https stb.

2016. dec. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én egy tutoriált kértem volna, hogy miként tudom megoldan azt, hogy ne nekem keljen beágyazni a "videókat" hanem egy php file megcsinálja, csak megadom neki a címet meg a linket!
2016. dec. 31. 09:14
 4/6 Drone007 ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, egy ilyen weboldal elkészítése sokkal bonyolultabb annál, semhogy egy ilyen oldalon pár sorban leírhassák neked, vagy akár egyetlen youtube tutorialból megtanulhasd.

Egy oldalt az alapokról felépíteni sok év tanulásba és gyakorlásba kerül. Nem véletlen, hogy a webfejlesztés egy szakma, és az egyedi weboldalak bizony pénzbe és időbe kerülnek.

Persze vannak ingyenes megoldások, mint a wordpress, joomla, amelyeket egy tárhelyre telepítve, bizonyos pluginokkal megspékelve elérheted a kívánt célt, de az előzőekben felvetett jogi akadályok még akkor is ott vannak. A filmletöltő oldalak törvényeket sértenek, és az a legkevesebb, hogy nagyon gyorsan bezárják őket. A súlyosabb, hogy te is megütheted a bokádat.


A legjobb dolog amit tehetsz, hogy lemondasz erről az ötletről.

2016. dec. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4.-hez csatlakozva: Ma már ilyen oldalt 1-2 nap alatt összerakok - ha nincsenek különleges igények - Drupal cms használatával.

Semmi programozási ismeretem sincs. Összekattintgatós ismereteim az e107-tel kezdődtek, majd a Drupallal folytatódott. De az első próbálkozásaim rémesek voltak.

Több év tapasztalatom van már az utóbbi cms-t illetően.

Egy linkgyűjteményhez ennyi nem kell, de két mondatban nem tudnám leírni neked, hogyan csináld, milyen pluginokat használj, stb.


A jogi dologról már írtam. Szeretném kihangsúlyozni, hogy még akkor is nagyon nagy baj lehet, ha csak legális forrásra linkelsz.

Tehát van olyan online felület, amelyről díjfizetés ellenében, vagy ingyenesen le lehet tölteni filmeket.

Tehát nálad semmi illegális nincs, csak hivatkozások.

A filmforgalmazók ezért is perelhetnek.

Legyél körültekintő, ha mindenképpen ilyen oldalt akarsz.


Egyébként mi ebben a jó neked? Számodra milyen haszonnal jár? Nem feltétlenül pénzbelire gondolok.

2016. dec. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Használj WordPress-t! Nagyon jó!
2017. jan. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!