Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 20 éves fiú vagyok és nagyon...

20 éves fiú vagyok és nagyon szeretnék adományozni a rászorult embereken. Szerintem a legjobb dolog a világon. Debrecenben van olyan hely ahol pénzt lehet adományozni? Buék!

Figyelt kérdés
Tudom vannak a Mc Donaldsba is, én abba a kis dobozba beledobnék akár tízezer forintot is nem csak 50-et meg huszat :)
2017. jan. 1. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt mondom neked hogy pénzt ne adományozz, elhiszem jószívű vagy és adományoznál, de ne pénzt! Keress fel (biztos van) ott a városban valamilyen szervezet akik megmondják hogy pontosan kiknek lehet adományozni és így tudod is hogy kikhez jut el és nem "nyúlja" le egy szervezet se az összeg egy részét. Vagy vegyél a pénzből pár dolgot (azt is megmondják egy ilyen helyen hogy mire van a legnagyobb szükség) és így segíts!
2017. jan. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :) Valamit majd kitalálok!:)
2017. jan. 1. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!