Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » "Legjobb barátnőnek" rosszat...

"Legjobb barátnőnek" rosszat kívánni. Milyen dolog ez?

Figyelt kérdés
Volt legjobb barátnőmmel összevesztünk mert hogy én megsértődök még a semmin is miközben szóban állandóan bánt hogy " te sz*r, figyelj már ide" meg hasonlók és ha forgatom a szemeimet már én vagyok a hibás....azt mondja hogy én semmit se tettem érte miközben mindig ott voltam neki, meghallgattam a bajait, ha tudtam segítettem és ezek után azt kapom vissza hogy ócsmárol...barátommal összevesztem és mivel nem bírja azt kívánta hogy " remélem kihasznál" és még ezekhez hasonló...közben meg állandóan papol nekem arról hogy ő milyen érett meg ilyenek...ez minden csak nem érett viselkedés...milyen ember az ilyen? Én nembírnék senkinek se rosszat kívánni nem is tettem soha...hogy lehet egy ember ilyen szánalmas?
2015. ápr. 27. 02:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezeket csak viccből mondta gondolom, én is szoktam így beszélni a nem létező barátnőmmel (nem olyan barátnő, érted, legjobb barátnőmmel)
2017. aug. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!