Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Álmodtam egy nagyon különöset,...

Álmodtam egy nagyon különöset, szerintetek minek a jele?

Figyelt kérdés
Szóval azt álmodtam hogy beverem a fejem de nagyon fájt valami kő féleségbe, nagyon átéreztem szörnyű volt. Aztán már csak arra emlékszem hogy feküdtem valahol , és valaki hozzám szólt , hogy ne hagyj el , de én ezt végig fentről néztem . Zehát magamat láttam fentről ez alatt . És eközben fentről azt mondtam annak a valakinek aki ott volt velem , hogy ne félj boldog vagyok . És ennyi sajnos feléredtem ês azota nem álmodok ilyet. Valakivel történt már ilen ? Minek a jele ez ? Válaszokat előre is nagyon nagyon szépen köszönöm .

#álom #karma #jel ?
2017. jan. 1. 21:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Fejünket akkor szoktuk beverni valamibe,amikor rájövünk súlyos múlasztásunkra,és rossz döntésünkre.

Mivel a fejed beverése nem egy erkölcsi botlásod miatt volt,boldognak érzed magad,tehát egy helyes,de vegzetesnek tűnő döntés után állsz.


A jósálom ötletét sürgősen felejtsd el!

Nem Isten vagy,aki ismeri a múltat,jelent,és a jövőt!


Önmagát beteljesítő jóslattá válhat,ha mégis hiszel ilyen bolondságban,s emiatt a pszichéd tudattalanul végzetedbe kormányoz,hogy beteljesítse azt rajtad.

2017. jan. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!