Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az éretlen mák gubójában lévő...

Az éretlen mák gubójában lévő mag is ópium jellegű?

Figyelt kérdés

Vagyis drog?

Mert azt tudom, hogy az érett, és száraz növény is tartalmaz ilyen hatóanyagokat, de...

Magát az éretlen magot, nem sok helyen olvastam.

És egyébként hogy lesz fehér, mert amikor megszárad, ilyen barnás, (állítólag) és miért égetik ki? Hogy úgymond töményebb legyen?

-Annyira nem vagyok otthon a témában, de nagyjából, hogy mint van, vagyis hogy veszélyes, azt már a kisgyerekek is tudják.


Válaszokat köszönöm, 16/f.

U.i.: Jól van na... Kíváncsi vagyok. Nem kell ezért cseszletni. De bármilyen válasz jöhet, még hülyeség is, nem haragszom meg.



2017. jan. 1. 22:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Nos, ha nem haragszol meg, akkor én egy szót írok: google

Én szívesen segítek bárkinek, akár fél órát is eltöltök egy kérdéssel, ha van értelme. De okosabban én sem tudnám leírni a választ, mint ez az oldal:

[link]

2017. jan. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké, hát köszönöm szépen. Egyébként a Wiki-t már én is elolvastam, de... Mivel maximalista vagyok, szeretem a részleteket is tudni. Amúgy is illegális, úgyhogy mindegy.
2017. jan. 2. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!