Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Külföldről való rendeléskor...

Külföldről való rendeléskor mennyivel nőhet a fizetendő összeg?

Figyelt kérdés

Romániában élek, és kinéztem a Deichmann román oldaláról egy cipőt, de sajnos nem volt az én méretemben (42).

Megnéztem a magyaron, de ott olyan modell nem is volt, így hát eljutottam a szlovákig (bár nem tudom hogy), és az lenne a konkrét kérdésem, hogy ha én rendelek egy cipőt pl 20 euróért, akkor ki szállítanák Szlovákiából Romániáig egyáltalán vagy esélytelen? és ha talán még is lehetséges, mennyivel nőhet a fizetendő összeg?



2017. jan. 3. 04:01
 1/9 anonim válasza:
Ez attól függ, hogy melyik oldalról rendeled. Nincs kiírva valahova az oldalon?
2017. jan. 3. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%

Fiacskám olvasni tudsz? Ha ez megvan, akkor meg kell keresni a megfelelő plattformon!


Szerinted ide a GYÍK-ra jár veled együtt az összes hülye, aki Deichmann-tól cipőt vásárol??

2017. jan. 3. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Biztos hogy fel van tüntetve az összes fizetni való. Ha neki fogsz megrendelni, már adni fogja a fizetni valókat.
2017. jan. 3. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves 2. kommentelő..azért lehetne szebben is, szépen kérdeztem, és normális válaszokat várok..ha meg nem tudsz akkor meg hanyagold csak a kommentet.A legnagyobb gondom, hogy a cipő modell sehol sincs feltüntetve..szerinted ha tudnám nem próbáltam volna megrendelni máshol is?
2017. jan. 3. 12:17
 5/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ha külsős szállítót bíznak meg, az lehet annyiba kerül majd mint a cipő.


A bolthálózatnak nagy eséllyel azonos a beszállítója, és előfordulhat, hogy a szállítóik a két bolt között is utaznak. Lehet a Deichmannál is így van. Érdemes megkérdezni, hogy tudnak-e neked olyan cipőt hozni, amilyen a szlovák Deichmannban egyébkén megtalálható. Ha jó fej az eladó, és nekik nem kerül plusz költségbe, akkor hoznak egyet csak neked. Hűtőszekrény vásárlásnál találkoztam ilyennel, simán bekérték egy másik áruházukból az utolsó hűtőt ami az a típus volt amit szerettünk volna.

2017. jan. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Micsoda? Szlovákiából oda?
2017. jan. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
28%

"Külföldről való rendeléskor mennyivel nőhet a fizetendő összeg?"


Honnan a farokból tudjuk ezt mi innen??

2017. jan. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Megneztem a szlovak deichmann oldalat, beraktam egy cipot a kosarba, de fizetes elott kerte, hogy regisztraljak. Csak szlovak cimet lehetett megadni, szoval az se biztos, hogy egyaltalan szallitanak kulfoldre.


Latogasd meg a legkozelebbi deichmann uzletet. Velem is elofordult mar olyan, hogy az egyik termekbol neten nem volt a meretemben, mig az uzletben talaltam egy utolso darabot. Esetleg erdemes az eladoktol megerdeklodni, hogy mikor kapnak legkozelebb arut.

2017. jan. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj be az üzletbe, amikor cipőt akartunk venni nem találtunk de megnézték a rendszerben és egy másik boltban még volt egy darab amit gyorsan félre is tetettek, de ha nincs lehet még fognak hozatni, akkor is lehet megteszik neked hogy egyet félretesznek a méretedben és szólnak ha megjött.
2017. jan. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!