Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » FONTOS! Valami gond van az...

FONTOS! Valami gond van az Instagrammomal!?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem régen kipróbáltam a Hubleegrammot...Elsőre teljesen jól működött ám 1x csak a használata után 2 perccel nem tudtam belépni az Instagrammomba! Azt írta ki, hogy biztonsági okok miatt új jelszót ad, és hogy menjek rá, hogy elfelejtettem a jelszavamat! Erre rá is mentem, kérdezte, hogy SMS-be vagy E-mail-re kérem, az SMSt nyomtam és jött is az SMS de amikor rányomtam arra a linkre amit kaptam bejött az új jelszó kérése és amikor rányomtam, az okére azt írta ki, hogy Ez lejárt, kérjek új jelszó linket. Ezután ezt megtettem még 3x, de sajnos semmi! Ezután gondoltam e-maillal majd könnyű lesz,de persze meg lett változtatava (nem én változtattam meg) Így sehogy sem tudok belépni...Nagyon fontos nekem azaz Instagramm! Ha valaki tud valami megoldást vagy ötletet légyszi válaszoljon! Már azon gondolkoztam valahogy fel kéne törni, a Instám! :"D Előre is köszönöm a válaszokat!

2017. jan. 3. 20:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!