Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fájdalommentes öngyilkossági...

Fájdalommentes öngyilkossági módszerek?

Figyelt kérdés

Milyeneket tudtok?

Mégmielőtt bárki megkérdezné regényt írok s ahhoz gyűjtök infót :D

3 darabot már találtam s kéne még pár >.<



2017. jan. 4. 19:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
98%

Mi az a 3?:)

Csodakapszula- beveszed, elalszol tőle és sose kelsz fel,nem tudom tényleg van-e ilyen,de jo lenne

2017. jan. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Miért érdekel? :D amúgy Szénmonoxid, szomjhalál (valószínű 3 napon belül elájul vki s max. 1 hétig tarthat el, de a halál beálltakor már rég nem lesz magánál) s hipotermia (ha megfagy vki, persze ezt lehet kombinálni alkohollal - melegnek érzi látszólagosan a testét)

Legalábbis ezeket írták sok helyen

2017. jan. 4. 20:04
 3/24 A kérdező kommentje:

Hmm tényleg amit írtál asszem létezik valahol arról már hallottam. Valamely országokban legálisan megteheti vki s asszem gyógyszertárban kiadják neki a szert amitől elalszik s meghal.

Szóval nem is hülyeség köszi :D

2017. jan. 4. 20:07
 4/24 anonim ***** válasza:
92%

A szomjhalál nem éppen fájadlommentes :D


- altató, nyugtató, kábitószer túladagolás

2017. jan. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
89%
Fájdalmommentes: Fejbelövés, robbanás, 1 millió forintos méreginjekció
2017. jan. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

(1. Vagyok)Vagy, ha leugrik valaki a tizedikről. Nekem ezekbközül egyik sem szimpatikus. Csak a csodakapszulás módszer.

Még egy módszer,de ez is hosszú,ha addig éhezteti magát az ember,míg bele nem hal. De ez is elég kínzó és nagyon lassú.

Érdekelnének még más módszerek

2017. jan. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Skywalker33 ***** válasza:
10%
az ongyilkossggal semi sem erveget, teljesen esznel leszel cask egy sokkal rosszabb helyen. Az itteni szenvedesed semmi ahhoz kepest. kerlek...ertsd meg...
2017. jan. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Utsó, olvastad a leírást? O.o
2017. jan. 6. 21:51
 9/24 anonim ***** válasza:
33%

Hiába csak tippeket kérsz/adsz, ha valaki ezek hatására szerez tudomást és viszi véghez tettét, akkor azzal elköveted az öngyilkosságban való segítségnyújtás bűncselekményét, ugyanis te bujtod fel az elkövetőt azzal az indokkal hogy ő fájdalommentesen megölheti magát ha adott cselekményt elkövet.


162. § (1) Aki mást öngyilkosságra rábír, vagy ennek elkövetéséhez segítséget nyújt, ha az öngyilkosságot megkísérlik vagy elkövetik, bűntett: 1-5 év.


"Az öngyilkosságban közreműködés elkövetője és passzív alanya bárki lehet. A tv azonban kiemelt védelemben részesíti a 18. életévét be nem töltött személyeket, ezért súlyosabban rendeli büntetni azokat a 18. életévüket betöltött elkövetőket, akik 18. életévét be nem töltött személyt bírnak rá öngyilkosság elkövetésére vagy ilyen korú személynek nyújtanak segítséget öngyilkosság elkövetéséhez. A súlyosabb elbírálást indokolja az is, hogy a 18 év alatti személyek személyisége még kialakulatlan, általában könnyebben befolyásolhatóak. Figyelemmel arra, hogy a tv a 14 év alatti személyek öngyilkosságra rábírását emberölésnek tekinti, ebben az esetben a passzív alanyok 14-18 év közötti személyek lehetnek."

2017. jan. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

#9-es, látom nem értesz túlságosan a dologhoz :D Az interneten ha akar valaki, bárhol be tud szerezni ilyen módszert, akár angol oldalakon is. Sőt, tudtad, hogy valamelyik államban teljesen legálisan megteheti valaki (segítség nélkül, az öngyilkosságot), sőt, azt tudtad, hogy valamelyik államban még "közvetlen" mellette is lehet valaki, kivéve, hogy nem segíthet? Az, hogy az előzményeiben megtalálják, nem minősül bizonyítéknak, főleg, hogy egyáltalán nem ilyen szándékkal tették fel a kérdést.

Látom a szótár nem ismerős:

[link]

Se a "szándékos" szó, ahogy itt is írják.


Ráadásul, nem mintha félnék. Informatikusnak tanulok, 3 éves koromban kaptam meg az első gépem és kb. 9 évesen programoztam elsőnek :D

Szóval mondjuk úgy, nem ismersz. "Tudok" olyat is csinálni, ami ennél azért jóval nagyobb bűncselekménynek számít ráadásul teljesen névtelenül tudnám megtenni, soha nem jönnek rá :D

Tor-hálózat ismerős? Esetleg böngésző? Proxyk? Stb.?


Szóval engem ezzel "riogatni" nagy hülyeség :D Főleg az interneten :)

2017. jan. 9. 16:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!