Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy régen,...

Miért van az, hogy régen, ahogyan néztem sokkal többet segítettek, válaszolták egymásnak itt a gyk-n az emberek?

Figyelt kérdés
Régebben egy válaszra (a legtöbbre) 10-30 válasz is simán lehetett,most még jó,ha 5-en válaszolnak?
2017. jan. 5. 00:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt én is észrevettem. Állandóan csak a gyűlölködés + nem volt ennyi iq betyár és nyelvtan náci. Kevesebb a válasz, még kevesebb a hasznos válasz. Konkrét okát én sem tudom, de ahogy elnézem már a moderátorok sem olyan szigorúak vagy már ők is tesznek rá.

Valamit jó lenne kitalálni, mert ez az oldal egyre jobban megy le a lejtőn, pedig olyan jó volt. Régen volt, hogy órákat is olvasgattam/válaszolgattam, kérdeztem is amire hasznos válaszokat(!) kaptam..

2017. jan. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En is erzem mintha kerulnenek az emberek
2017. jan. 5. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyre több az olyan, aki csak gyűlölködni jön fel. Én is feltettem egy teljesen normális kérdést, kaptam 2 választ. Valaki feltesz egy nyilvánvaló kamukérdést, ebből is egyre több van, és 10 oldalon át szitkozódik mindenki.
2017. jan. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!