Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy lány idősebb tőlem...

Van egy lány idősebb tőlem 3évvel, van barátja nagyon szereti, mi csak barátok vagyunk, barátként szeret! És van valakim, vagyis alakulóban (tinder lány). És kértem tőle gyógypuszit, és azt mondta majd a tinder lány ad! Ezt h kell értelmezni?

Figyelt kérdés
Előzményekről annyit h egyhelyen szilvesztereztünk, és kivolt rám akadva mert nem kerestem meg mert lefoglalt engem a tinder lány! Eleinte még amikor nem jött össze a barátjával úgy volt h van nála esélyem! Már annyira nem értem ezt a lányt, mert haverom azt mondta biztos azért van kiakadva mert ő annó mennyit segített rajtam, ő állt mellettem, és most meg van is valakim és kevesebb időt fordítok rá, de én úgyan annyit foglalkozok vele mint eddig! és nem is mond semmi konkrétumot mibaja
2017. jan. 5. 15:39
 1/1 anonim ***** válasza:
65%
a lanyok ilyenek, szerinte az a normalis hogy ő boldog parkapcsolatban el te meg szenvedj egyedul es nezd hogy ő milyen boldog ennyi ő ezt szeretné.
2017. jan. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!