Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek rákérdezhetek a...

Szerintetek rákérdezhetek a vizipipár, hogy vehetek-e?

Figyelt kérdés
Sziasztook!^^ 14L vagyok,és valami iszonyúan imádom az arab kultúrát😍Már egy ideje nézegetem a vizipipát,próbáltam is,nagyon tetszett! Anyának mindig emlegetem hogy mennyire szeretem ezt a kultúrát,és hogy nagyon érdekel! Gondoltam veszek egy vizipipát magamnak,meg igy a családnak (picikét hogy esetleg a tesóm is [23L] eltudja vinni valahova ha szeretné). Anya is szereti ezt az egészet! Mesélte párszor hogy milyen finom arab kaját ettek és hogy milyen jó,kényelmesen lehet ülni,meg lehet pipázni. Félig meddig mondtam hangosan,hogy szerintem az milyen jó:) nyugi emberek! Kaviccsal szívnánk,és heti 1x hétvégente! Szerintetek megkérdezhetem hogy vehetek-e? Mindenkinek megvan a véleménye,hogy valaki szerint károsabb,valaki szerint nem. Én inkább arra húzok,hogy nem káros,max ha kicsit sokat csinálod fáj egy picit a tüdőd fél órát!:) vélemény??

2017. jan. 5. 17:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem még ne. Nem tudom,hogy merre laksz,de Ha Pesten vagy Pesten jártok(vagy ha van közelebbi hely) Menjetek előbb el egy arab étterembe vagy olyan kávéházba ahol lehet vízipipázni. Ha ott anyud megengedi akkor utána megkérdezheted. Egyébként nekem is van egy 47 cm Aladin vízipipám. Igaz sisha kövekkel még nem próbáltam,csak dohánnyal.
2017. jan. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!