Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyen az ember, ha a...

Mit tegyen az ember, ha a körzetileg illetékes fogorvos nem képes normálisan ellátni a feladatát?

Figyelt kérdés

Ugyebár akkor ingyenes a fogászati ellátás, ha az ember a lakóhelye szerinti illetékes fogorvost keresi fel. De mi van akkor, ha ez a fogorvos már harmadszorra sem képes úgy betömni a fogamat, hogy a tömés ne essen ki, vagy ne mozduljon meg? Szeretnék a Társadalombiztosítási törvények alapján ingyenes orvosi ellátásban részesülni, de úgy látom, hogy az orvos nincs a helyzet magaslatán, és én sem vagyok anyagilag annyira elengedve. Ilyenkor az orvos hibája miatt kénytelen vagyok maszekban fizetős szolgáltatást igénybe venni, vagy van más megoldás is, pl. TB alapon másik orvoshoz fordulni? (Egyébként mások is panaszkodott erre az orvosra, ugyanilyen problémák miatt.)

Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. jan. 5. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
nem birsz masikhoz menni csak akkor ha fizetsz erte ez van, szerencsere felenk jo a fogorvos.
2017. jan. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kösz a választ, jó nektek! :-)

És ilyenkor nem lehet valahol reklamálni, hogy nézzenek már rá, vagy vonják felelősségre, mert nem jól végzi a dolgát? Nincs egy szerv ahol panaszt lehet tenni?

Én, ha a munkahelyemen ilyet csinálnék, úgy penderítenének ki, hogy csak úgy zuhog. Csak fizetünk-fizetünk, aztán amikor igénybe szeretnénk venni a pénzünkért járó szolgáltatást, valamit kókányolnak, aztán jó napot! Mintha csak azt akarnák elérni, hogy menjél el maszekban, fizess még többet! Felháborító!

2017. jan. 5. 18:17
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nalunk is volt regen rossz fogorvos, az emberek az önkormányzatnál reklamáltak.
2017. jan. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem semmit nem tudsz és sajna nem is lehet mit csinálni.Ők az urak "kevés a fizetésük", szerintük.Az én lányom is így járt össze-vissza barmolta a fogát és nem volt érdeke,hogy megtartó kezelésbe vegye a fogat. Én amúgy is odaadnám a jattot ha úgy viszonyulna hozzám vagyis a lányomhoz.De ha valaki már előre bunkó akkor nincs mit tenni?!
2017. jan. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát köszi a válaszokat, elég elszomorító!

Azt hiszem, ezt azért nem hagyom ennyiben. Ha a háziorvosnál van szabad orvosválasztási lehetőség, akkor a fogorvosnál miért nincs? Ha meg senki nem teszi ezt szóvá, azt hiszik, hogy ez így jól van. Úgyhogy először a TB-nél fogok reklamálni, utána meg megkeresek egy országgyűlési képviselőt, hogy mit lehetne tenni ezzel kapcsolatban...

2017. jan. 6. 21:43
 6/7 anonim válasza:

A 3 válaszolótól kérdezem, mit segítettek a Polgármesteri Hivatalnál a panaszod után?

A kérdező szeretném ha tájékoztatna minket a további fejleményekről! Sok sikert!

2017. jan. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :-)
2017. jan. 8. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!