Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van összefüggés a fogazat és...

Van összefüggés a fogazat és a közérzet között?

Figyelt kérdés
A fiam fogazata nemsokára ki lesz cseréle, helyre lesz állítva. Nem volt még párkapcsolata se, egyáltalán nem mert belekezdeni se. Mosolyogni se tud rendesen. Valamelyik nap miután elmentünk a rendelőből megkérdezte tőlem, hogy szerintem ha majd jók lesznek a fogai, akkor jobban fogja-e érezni magát. Persze, a válasz igen volt. De aggódok érte, és megkérdezem tőletek, mennyiben fogja befolyásolni a közérzetét az esztétikus fogazat? Valamint, dobni fog az önbizalmán? 18 éves.

2016. okt. 24. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem van.
2016. okt. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

micsodaaa??? meg jo hogy!!!


eg es fold lesz a kulonbseg, amikor belemosolyog otthon a tukorben es tettszeni fog neki az amit lat!


Plane amikor elkezd mosolyogni a lanyokra azok meg visszamosolyognak! ;)))

2016. okt. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze. Nagyon sokat számít. De azért ha ilyen mélyen van a gyerek, hogy mosolyogni se mer é elvinném pszihológushoz is h egy kis önbizalmat adjon neki.
2016. okt. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem ennyi idősen teljsen más jellegű problémám volt ami szemmel látható volt, de műtéti úton megoldódott. Igaz szüleimnek is köszönhettem, hogy nem magánúton került sor rá, hanem két éves várólistával (ezt valahogy még mindig nem tudtam teljesen megbocsátani nekik pedig már eltelt pár év) Zavart az ismerkedésben, ego 0 volt, társaskapcsolatok szintén, depresszió, rendre elfordítottam a fejem ha az emberek rámnéztek, tükörbe sem tudtam nézni, utáltam magam. Az egyik fordulópont volt az életemben az a nap miután a tükörbe tudtam nézni a műtét után. Addig a napig szenvedtem, kinevettek, csúfoltak vagy csak megvetően tekintettek rám. Utána hátat fordítottam addigi közegemnek, akik addig lenéztek és új élet kezdődött számomra. Javaslom, ha a fiadat bármi inzultus érte, éri a fogsora miatt megoldás lehet még a környezetváltozás is. Kérlek ne legyél felelőtlen szülő, éveket veszel el a fiadtól, ha nem segítesz kibékülni neki önmagával, a kinézetével. Megfogadtam, ha nekem gyerekem lesz az első ilyen hibáján amit úgy látok, hogy zavaró lehet megfelelő segítséget fogok nyújtani neki, hogy megszűnjön.
2016. okt. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!