Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy van ez a lányoknál? Mi...

Hogy van ez a lányoknál? Mi alapján jön be nektek egy srác?

Figyelt kérdés
Sosem értettem, hogy legtöbb esetben (körülöttem mindig ez volt) olyan srácoknak van szép, okos stb stb barátnőjük, aki nem is mondhatni helyesnek, se pénze, se semmi, se olyan belső tulajdonsága, dumája konkrétan néma és idióta... És mégis olyan barátnőjük van, akire féltékeny lenne még Justin Bieber is. Én nem fényezni akarom magam, de ápolt, szerintem nem vagyok csúnya, igaz nem vagyok gazdag, de nem vagyok retardált és valamilyen szinten "műveltnek" mondhatom magam, de ezek tényleg nem fényezésként. Miért van az, hogy legtöbb esetben csak olyan "barátnők" jöhetnek szóba, akikkel csak testi konktakt jöhet szóba? Bár, sokszor az sem... Mi akkor az egésznek a titka? Min kéne változtatnom? 22 éves srác vagyok és egy 21 éves barátommal kérdezzük, akivel sorstársak vagyunk.

2017. jan. 6. 13:26
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Jól kell kinézni, pénz és magabiztos kiállás, jó duma is sokat számít.
2017. jan. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De épp ez az, hogy azoknak az embereknek egyik sincs meg. Néma, csúnyák mint az atom, egy deka viccességet nincs bennük, eszük annyi, mint egy döglött kecskének. Mégis olyan barátnőjük van, hogy el sem tudom hinni.
2017. jan. 6. 14:21
 3/9 anonim válasza:
Valószínűleg ezek a kapcsolatok nem maradnak meg tovább, mint 2 hét... Van olyan lány, aki nem hiszi el magáról, azt, amit pl. írtál róluk, ezért keresnek olyan srácot, aki biztos nem szakít majd vele. Szoktál/szoktatok kezdeményezni?
2017. jan. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Mephisto1 válasza:
Magabiztosság kiscsillag semmi más,az egész lényedből sugároznia kell, a nők messziről kiszúrják ha linkelsz.Ha ez nincs akkor pénz,pénz és még egy kis pénz és a magabiztosság akkor is kellene.
2017. jan. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A magabiztosság valóban fontos, de önmagában mit sem ér. Ismerd meg a lányokat, kérdező. Merőben mások, mint mi. Más a gondolkodásuk, a lelkiviláguk. Ha eredményt akarsz náluk elérni, ezt kell megtanulnod. Tőlük! Ismerkedj, és tanulj a kudarcokból.
2017. jan. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, általában mi kezdeményezünk. Ott vagyunk társaságból 5-en fiúk, egy tényéeg mondhatni helyes srác, aki elég jó testalkattal és arci kinézettel rendelkezik, mi ketten barátommal, akik nem mondhatni, hogy világi ocsmányak vagyunk és van két másik srác, aki olyan, hogy a pap is vízipisztollyal keresztelte, mégis az ő ölükben ül folyamatosan a lány, puszilgatja, fogdozza stb stb... Több ilyen esetek voltak. Lehetséges, hogy a lány nem volt tisztában azzal, hogy ő milyen kapacitással rendelkezik, de folyamatosan ez lenne? Vagy mi látjuk másként a dolgokat és férfi szemmel aki helyesebbnek tűnik, az a lányoknak csúnya lehet? Esetleg aki belső dolgokban mondhatni nagyon jól teljesít, női szemmel egyáltalán nem vonzó? Valóban mások a lányok, de ennyire?
2017. jan. 8. 17:00
 7/9 Mindenjó ***** válasza:

Szia!

Nálunk ez ízlések és pofonok.

Nálam pl. nagyon fontos ,hogy ne legyen sík hülye és ez érdekes de nekem a mackósabb pasik jönnek be. Szóval az amire általában a legtöbb lány bukik az magabiztosság és a jó dumák.

19/L

2017. jan. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Legyen benned rejtelmesség. Én mostani "kiszemeltem" olyan, de olyan titokzatos, és ha nem nézne ki jól, akkor is folyton ő járna az eszembe, hogy "vajon hogy érthette?". Nem hátrány, ha megmutatod a férfiasságod, (ne hallgass justin barbit!). Tudj mindenről beszélni, mikor odamész valakihez egy buliban, ne azzal kezdd, hogy hányszor khm-khm, hanem keress számára érzékeny pontot, hogy megbeszélhesd vele. Lányoknál szerintem nincs első látásból szerelem, sokkal fontosabb, hogy megbízható legyen az illető.
2017. jan. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Általában azokat idealizáljuk, akik a gyerekkori szüleinkre emlékeztetnek. A média bizonyos mértékig torzíthatja ezt a beállítottságunkat, de a gyerekkori emlékek erősen motiválnak bennünket.


Amikor egy nap este fáradtan, kócosan, elnyűtten, koszosan, izzadtan és büdösen hazamentem a munkából, és a 3 éves kislányom a karjaimba ugrott és azt mondta, hogy apa olyan jó illatod van, akkor azért legördült egy könnycsepp az arcomon.

Lehetséges, hogy Ő sem hozzád fog bújni mint egy kiscica.

2017. jan. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!