Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 21 éves srác létemre mitől...

21 éves srác létemre mitől nincs szerencsém a lányoknál?

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Na, mitől?
2010. aug. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez így elég rövid :) Külső? Bátorság hiánya?
2010. aug. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocs. Inkább máshogy teszem fel a kérdést. Mi lehet az oka annak, hogy egy 21 éves csávónak nincs szerencséje ezen a téren? Mik lehetnek a tényezők?
2010. aug. 27. 11:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát az első a külső/megjelenés, ez csajoknál nagyon fontos. Ha ezzel nincs baj. Akkor nem próbálkozol eléggé, nem mersz odamenni a csajokhoz meg sem adva az esélyt hogy legyen valami. Ha ezzel sincs baj akkor esetleg kisugárzás. Ha eljutsz oda hogy randizol velük vagy jársz de hamar szakítanak akkor lehet hogy nem foglalkozol velük eleget, vagy túl szerelmes vagy ettől lehet elriadnak. Igazából jó lenne ha elmondanád hogy hol rontod el. Mi az ami miatt úgy érzed nincs sikered.
2010. aug. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Csá.Én is 21 vagyok.én olyan szinten vagyok, hogy ha valakinek tetszenék, elküldeném melegebb éghajlatra, mivel az nem létezik, hogy én tetszek valakinek.

Pedig nem is vagyok magyarországi, ami valljuk be,az itteni lányoknál nagy előnyt jelent...

2011. jún. 25. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
írj le magadról dolgokat. legyél magabiztos, bízz magadban és állj hozzá úgy a dologhoz mint egy férfi. És ne fogadd el hogy nincs szerencséd a nőknél, mert van, ez csak rajtad múlik!
2012. febr. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Valami miatt kezdem azt hinni, hogy a lányoknál csak a külső számít. Vagy pénz. Nem tudom miért, de mindenütt csak ezt látom.
2012. febr. 13. 20:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Vannak normális lányok is, csak fel kell fedezni őket. Nézelődj :)
2012. febr. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!