Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Interneten vásároltam két...

Interneten vásároltam két telefont Németországból. Egy hetes szállítási időt írtak. Két hónap telt el, a pénzem visszautalták. Ha a Postán dekkol esetleg és kihozzák valamikor, akkor ha nem veszem át a csomagot, mi történik vele?

Figyelt kérdés
Nem akarok külön fizetni azért, hogy visszaküldjem, mivel már vettem azóta máshonnan telefont, így erre nincs szükségem. Novemberben rendeltem, a cég is belátta, hogy már sokat vártam, így visszautalták a pénzem, de kérték, hogy ha mégis megérkezik értesítsem őket. Ha nem veszem át, visszaküldik a feladónak?

2017. jan. 7. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, visszaküldik, és a szállítás költségét ők fogják fizetni.
2017. jan. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Akkor megnyugodtam (Bár továbbra sincs híre az előző csomagnak..)
2017. jan. 9. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!