Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kaptam egy levelet Svájcból....

Gergo1221 kérdése:

Kaptam egy levelet Svájcból. Több m egy hónap telt el a levél feladása és a megérkezése között. (2015. dec.10 2016. jan.18. ) A levelemet felbontották ami benne volt kivették és egy műanyag zacskóba visszatették. Így érkezett meg. Mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Vagy mit érdemes csinálni? Egyáltalán van értelme/lesz eredménye? Esetleg valakivel történt már hasonló és ha igen hogyan járt utána?

#levél #felbontás #utánajárni
2016. jan. 18. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Hiánytalanul kaptad meg ? Az lehet gyanús volt és ezért a posta felbontja , jegyzőkönyvezi és vissza borítékolva kézbesíti .
2016. jan. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem. Kivették belőle az értéket ami elég komoly összegű
2016. jan. 19. 10:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom pénzt nem szabad levélben küldeni.Semmit sem lehet csinálni utólag.Bárki lehetett, aki hozzáfért a levélhez.Lépcsőházba laksz?Vagy esetleg valaki a családból, aki mondjuk még tinédzser és ilyent képes csinálni.
2016. jan. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj a postára és vétess fel jegyzőkönyvet.
2016. jan. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!