Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen jogorvoslati lehetősége...

Milyen jogorvoslati lehetőségeim vannak, ebben az alábbi esetben? Mozgássérült személy gépkocsi támogatási kérelme, ha az ügyintézők 3 esetben is hibáztak?

Figyelt kérdés

A Kormányhivatal Járási Hivatalához, a megjelent pályázat határidején belül, beadtam a gépkocsi szerzési támogatásomra való igényt, háromkerekű mopedre vonatkozóan, mivel nagyon nehezen közlekedek.A kiértesítőt azonban hiába vártam. A megyei Szociális és Gyámügyi Osztály ügyintézője közölte velem. ” sajnos, az Ön igénylése nem érkezett be, így elbírálásra sem került.” Az ügyintéző hölgy utánanézett: 1. A…….i Kormányhivatal kérelmemet, tévesen a Családtámogatási Főosztályhoz küldte /………L. u./

2. A Családtámogatási Főosztály továbbította a Rehabilitációs Csoporthoz./ ………../

3. A rehabilitációs csoport egy szakvéleményt küldött állapotomról / pedig, ha bárki figyelmesen elolvassa, egyértelmű volt, hogy mi is volt a kérelem célja../Szomorúan és sajnálattal vettem tudomásul, hogy sorozatos hibák miatt a várt segédeszközt, melyre nagyon –nagy szükségem lenne, így nem kaphatom meg...



2017. jan. 8. 11:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Élhetsz panasszal ez tény. El is fogják ismerni hogy hibáztak, valamint közlik majd, hogy már vége a pályázatnak, elbírálták, elfogyott... Azaz semmivel nem leszel előrébb mint most. Olyat ne is várj, hogy mivel tévedtek, fogsz kapni tőlük egy mopedet. Majd legközelebb pályázz újra. Az ilyeneknél ez így megy.
2017. jan. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! A véleményem nekem is hasonló volt, de kíváncsi voltam más véleményére is .

Megítélésem szerint az esetből az a tanulság , hogy meg kellett volna kérdeznem a Megyei Szociális és Gyámügyi Osztályt, hogy a kérelmem beérkezett-e. Mivel én bíztam a munkatársak, korrekt feladatellátásában, ezért ezt nem tettem meg. Másnak legyen ez tanulság !!!!

2017. jan. 8. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!