Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell megcsinálni?

Hogyan kell megcsinálni?

Figyelt kérdés
Pincér vagyok ,és ajálnatkérő levelet kell írni a szülinapomról... de nemtudom hogyan kell:/ ajánlattévő (valaszolni kell) azt se tudom:/ kérlek segítsetek ,holnapra meg kell csinálnom :/

2017. jan. 8. 18:02
 1/5 anonim válasza:
Már nem azért,de ha ezt nem tudod megcsinálni,akkor nem vagy pincér(még)
2017. jan. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nemreg vettuk es 9es vagyok....
2017. jan. 8. 18:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha vettétek akkor le van írva hogy mik az ajánlatkérő és ajánlati levelek tulajdonságai, mitől egyik az egyik és másik a másik, mik a kötelező elemei, stb... Ha nincs leírva, remélhetőleg benne van a könyvben. Ha ott sincs, akkor lehetne annyi önállóságod hogy ha már az interneten fent vagy akkor kérdés helyett rákeresel arra hogy mi van ezekkel a levelekkel.


Kizárt, hogy ne legyen a neten leírva egy ajánlatkérő levél vagy ajánlattevő tartalma. Legfeljebb csak lusta vagy megcsinálni magadtól, inkább kiírod ide és hátha valamelyik hülye majd megcsinálja neked.



Megsúgom: Google - ajánlatkérő levél, ELSŐ találatában benne van! Bassszki

2017. jan. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ha mar annyira lusta lennék ,akkor ide se irtam volna ki xddd

Amugy szerintem ez az oldal azert van ,hogy a kerdezo kerdezzen , a valaszolo pedig valaszoljon.megsugom ,RENDESEN !! tee...

2017. jan. 8. 18:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Tévedsz, ez az oldal azért van hogy megkérdezd azt amire nem találtál választ és segítséget; nem arra hogy másokkal csináltasd meg a házit.


Kerestél? Nyilván nem, hiszen a Google keresés első találata választ ad, és már rég megcsinálhattad volna. Vagy te is a funkcionális analfabéták körét erősíted, akiknek ez a lépés már nem megy?

2017. jan. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!