Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit ajánlotok nekem?

Mit ajánlotok nekem?

Figyelt kérdés
Az van hogy érettségi előtt állok és utána nemtudom mihez kezdjek! mivel nagyon szegeny családbol származom semmiféle anyagi háttérel nem rendelkezem így tehát nem számíthatok a szüleimre meg amugyse mert nem foglalkoznak velem szószerint leszarnak! nekem van egy álmom hogy majd legyen először egy jol fizető munkahelyem de semmiképsem a gyártósoron vagy akár kint kulfoldon mosogatás meg ilyesmi munkák amivel egyaltalan nem fejlodhetek csak a pénztárcám... rendben az a legfontosabb de en megse ugyakarom hogy azert kapok jo fieztest emrt kint dolgoozk hanem én itthon akarok lenni gondolkoztam azon hogy érettségi után folytatom az informatikát mert erre igen nagy a kereslet és szerencsére érdekel a dolog és a programozással alapszinten megvagyok de majd később saját lábra szeretnék állni valószinuleg egy vállalkozás most 20éves vagyok és semmi ötletem sincs merre kellene elkezdenem tanulni csinálni vagy érdeklödi hogy mikor oda jutok akkor már ha vállalkozásrol vagy esetleg az aktuális szakmámrol mikor belekezdek már azt mondhassam elmagamról hogy szinte profi vagyok...angolt tanulok es meg a francian gondolkozom vagy ez csak idopazarlas lenne nemtudom hogyan leeht elhelyezkedni plusz egy francia nyelvel

2017. jan. 8. 19:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Jelentkezz állami támogatottra az egyetemen. Írd meg minél jobban az érettségit. Diákmunkázz. Igényelj ösztöndíjakat. Ha távoli az egyetem,lakj koliban. Sok sikert!
2017. jan. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!