Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Stihl 028 av motorfűrészről...

Stihl 028 av motorfűrészről kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
Stihl motorfűrész

2017. jan. 8. 21:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem jelenleg is egy ilyen üzemel a kezem alatt! Idáig megbízható kis fűrész, alkatrészileg megvagyok vele elégedve, minden kapható hozzá utángyártottan, igaz akkor is van ára, de ha eredeti alkatrészeket akar megvenni hozzá az ember akkor vehet egy új fűrészt is feltéve ha olyan baja van amire használt alkatrész nem áll rendelkezésre! így egy plusz hengert nem árt beszerezni, ugyanis a gyári dugóval gyűrűkkel, csapszeggel, tűgörgővel, 65 ezer ft. utángyártott dmt minőség jó, A Fűrészmánia egy ilyen hengerrel rakott össze egy husqvarnát! Egyedül amit nem találtam sehol hozzá utángyártottan az a kipufogó, de még a szakkereskedésben sem tudott volna rendelni hozzá a boltvezető! az is jó ha van hozzá pluszban egy, egyébként elég jó kis pörgős fűrész, erős is ahhoz képest hogy mikori fűrészről beszélünk. Ami számomra egy kis hátrány hogy rengeteg port visz be a légszűrőhöz, így azt gyakorta kell takarítani! 3 hengermérettel szerelt kategória, 42-44-46 mm az av ha jól emlékszem akkor az a 44 mm-es. egyébként a tank, ugyan az mindegyiken, a blokkon vannak némi változtatások vannak, illetve a kipufogó felfogatásánál, de a gyújtásra rá kellene kérdezni hogy tirisztoros vagy a kalapácsos! Én egy av-super-re, vagy egy wood booss ra koncentrálnék az a legnagyobb ebben a típusban! Remélem tudtam segíteni.
2017. jan. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!