Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elviszik a levelet (amit...

Elviszik a levelet (amit bedopok a postán) ha nincs rajta feladó?

Figyelt kérdés

Hogy vannak ezek? Bélyeg kell? Mindenképpen szeretném eljuttatni a cimzzetthez de feladot nem akarok írni.

Az válaszoljon kérlek aki ért ehhez hogy hogyan működik


2017. jan. 9. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem eljuttatják elvileg csak a címzett a lényeg.
2017. jan. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A feladó adatok azért kellenek, hogy a címzett nem található, v nem veszi át akkor tudják hova vissza kézbesíteni! Természetesen bélyeggel ellátva ad fel, mert megportózzák, a címzettel fizettetik ki, v nagyobb az esély vissza küldi-nem veszi át!Feladónak írd! szerelmed! :) vagy vmi hasonlót!
2017. jan. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tehát ha veszek bélyeget (az mennyi pénz es hol lehet venni?) feladó belül azt elviszik?
2017. jan. 9. 16:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Sima levelet feladó nélkül is fel lehet adni, csak ajánlott küldeményeknél kell feladót írni. Postán lehet bélyeget venni, ott azt is megmondják mennyi. Esetleg még papírboltban. Nézd meg a posta oldalán, hogy mennyi a levél feladási díja manapság, én már rég nem adtam fel levelet, nem tudom most mennyi.
2017. jan. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha már a postán vagy, ott add fel! Odamész az ablakhoz, bedugod a leveledet /azért a címet írdd rá a borítékra/, mondod, hogy fel szeretnéd adni. Postás meg megmondja, hogy mennyibe kerül, kifizeted, ő rárakja a megfelelő bélyeget, és elrakja, továbbítják. Fel van adva, nincs több dolgod, címzett megkapja.
2017. jan. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!