Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ma is 120-130körül volt a...

Ma is 120-130körül volt a pulzusom, kicsit szédültem és mintha enyhén fájna, szúrna a szívem olykor, mi bajom lehet? 17/L

Figyelt kérdés

Ma a délelőtti órákban suliba, épp ofő volt, éreztem,hogy mintha gyorsulna a pulzusom. Csak magamnak tudtam számolni és kétszer számolta úgy, hogy 10mp/kb.20,azaz percenként kb 130 és kétszer úgy, hogy fél perc alatt kb 62,aminek a duplája ugye 124...ez már magas, nem?

Kb két hónapja suliba volt vizsgálat és akkor mikor mérték a pulzusom akkor épp 100volt és mondták, hogy nem ártana indőnként visszamennem, hogy megnézzék.(testi mozgás miatt biztos nem lehet mivel a vizsgálat előtt is nyugalomba voltam meg minden meg ma is)

De szoktam magamnak számolgatni és ha nem is minden nap de az utóbbi időbe egyre gyakrabban tűnik (egyre) többnek a pulzusom. Tegnap is így volt.

Meg kb másfél éve néha szokot fájni a szívem vagy nem is tudom hogy mondjam. Hetente vagy akár néha naponta többször. De nem olyan hű de nagyon csak van mikor jobban nyilal.


Köszönöm annak aki elolvasta és válaszol:)



2017. jan. 11. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Véletlenül se menj el orvoshoz, kislányom... minek az.
2017. jan. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Minimum h elmész kardiológushoz mert az egyáltalán nem normális h vkinek ilyen fiatalon tahicardiája van ráadásul többször is. Ehhez természetesen az életmódod es az öröklött dolgok is hozza járulnak de a te korodban 90-tol feljebb nyugalmi állapotban nem szabad mennie. Minél hamarabb vizsgáltasd ki sztem. :D
2017. jan. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2017. jan. 14. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!