Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik ilyen munka?

Létezik ilyen munka?

Figyelt kérdés
Létezik olyan munka mint a Szállító filmben? Csak szimplán kiványcsi vagyok.

2017. jan. 11. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mire gondolsz?


"A film főszereplője Frank Martin (Statham), aki „zsoldos” sofőrként – megfelelő összegért cserébe – bárkinek bármit elszállít a megfelelő helyre, kérdezősködés és késedelem nélkül. Egyik megbízatása során azonban megszegi saját szabályait és kinyitja a rábízott csomagot, ezzel életveszélybe sodorva önmagát."


Ha erre, akkor ilyen dögivel, csak az életveszélyes csomag nem mindennapi.

2017. jan. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én csak echte a munkára.Hogy van egy sofőr aki x összegért csomagot visz.és így személyautóval.Köszi!
2017. jan. 11. 18:33
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Pl. az összes futárszolgálat, de taxisok is szoktak ilyent vállalni. A filmet nem láttam, ha volt benne valami speckó dolog, akkor nem én vagyok az, aki érdemi választ ad.
2017. jan. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De a futárszolgálat csak dobozos autókkal szoktak szállítani
2017. jan. 13. 15:04
 5/8 anonim ***** válasza:
És?
2017. jan. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Virágküldő, pizzafutár e játszik?
2017. jan. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nos, a kedvedért megnéztem egy részt. Nem tudom ebből mennyire nyertem képet az egész lényegéről.

Az utolsót kivéve én válaszolgattam eddig. A látottak alapján picit módosítok.

7 milliárd körül vagyunk a földön. Kijelenteni nem jelentem ki, hogy nem létezik, de a filmbeli formája egyáltalán nem hétköznapi. (Ebben lőtték a kapszulát a nyakába.)

Amikor én munkáról beszélek, akkor olyan tevékenységre gondolok, amelyik törvényes, s társadalmilag elfogadott. Lehet ritka és különleges, nem csak ácsról lehet szó.

Az áruszállításnak ez a formája egészen biztosan a titkos szolgálatok figyelmét magára vonná, s nagyon a törvényesség határán van. Szóval, ah a csak a filmes változatról van szó, akkor szívesebben mondok nemet, mint igent.

2017. jan. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyértelműen van.
2017. jan. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!